
Втулка стабілізатора (переднього) Toyota Auris 12-18/Avensis 08-18 (d=21mm) (R), Blue Print ADBP800561
935,66 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800561
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Toyota Auris 12-18/Avensis 08-18 (d=21mm) (R), Blue Print ADBP800561. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800561
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800561 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 152 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 152 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 (ZRE171_) 122 л.с. | 2013–2018 |
| 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) 140 л.с. | 2013–2019 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800561 |
| Кросс-номери | 186049, 48815-05160, J4262029, SS10943K, WG2357612, WG2358269, 186049 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 61 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis, Corolla |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.118 кг |
| Ширина [мм] | 52 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Довжина [мм] | 61 |
| парні номери артикулів | ADT380130 |
| Товщина (мм) | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935,66 ₴





