
Фільтр повітряний Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 17-, Blue Print ADC42266
546,51 ₴
- В наявності
- Код: ADC42266
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 17-, Blue Print ADC42266. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42266
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42266 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 4WD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 152 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42266 |
| Кросс-номери | 121-12070, 1500A672, 1512-4355, 183875, 20-05-538, 20538, 30.B43.00, 36MI036, A-10413, A146990, A3034, A63887, AR1722PM, BFA2683, C059-20, E1852L, ELP9621, F 026 400 669, FA2536, FA-538S, J1325060, LA-1169, LF-2234, LFAF690, LFAF690, LX 5793, LX 5793 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.27 кг |
| Ширина [мм] | 188 |
| Довжина [мм] | 221 |
| Висота [мм] | 59 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546,51 ₴



