
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.0 CRD 2.4-3.2 13-, Blue Print ADA102257
515,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA102257
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.0 CRD 2.4-3.2 13-, Blue Print ADA102257. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102257
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102257 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 4x4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.2 4x4 275 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.2 V6 4x4 272 л.с. | 2013–н.в. |
| JEEP — CHEROKEE VAN (KL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102257 |
| Кросс-номери | 121-10043, 1500623, 1512-4252, 20-09-929, 20929, 26-1297, 36JE023, 52022376AA, 52022378AA, 52022378AB, 8A1118, A0578, A10389, A1954, A2622, A63204, AR1622PM, BFA2563, CA11877, DP1110.10.0437, EAF3708.10, EAF933, ELP9455, F 026 400 586, FA1086, FA-929S |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.270 кг |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515,56 ₴






