
Колодки гальмівні (задні) Opel Antara/Chevrolet Captiva 2.0-3.2 06-, Blue Print ADG04281
1 331,57 ₴
- В наявності
- Код: ADG04281
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Opel Antara/Chevrolet Captiva 2.0-3.2 06-, Blue Print ADG04281. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG04281
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG04281 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CAPTIVA (C100, C140) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D 4WD 126 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 4WD 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 167 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 LPG 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 LPG 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 4WD 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 4WD 230 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ANTARA (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI | 2016–н.в. |
| 2.0 CDTI 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2016–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CDTi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 4x4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 LPG 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 LPG 4x4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 V6 227 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG04281 |
| Кросс-номери | 002 016-SX, 025 244 9815/W, 04819239, 095459513, 096626075, 096626076, 1050260, 1170256, 1260 12, 1260.12, 151-2594, 16 05 123, 16631, 19-1469, 19-3657, 21260.12, 22-0779-0, 223639, 2449801, 27CV040, 320402, 363916061056, 37583, 402B0269, 48 17 791 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.13 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 111 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Ширина [мм] | 46 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331,57 ₴






