
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe IV 2.0-2.2 CRDi18- /KIA Sorento III 15- 2.0-2.2 CRDi 15-, Blue Print ADG022150
595,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG022150
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe IV 2.0-2.2 CRDi18- /KIA Sorento III 15- 2.0-2.2 CRDi 15-, Blue Print ADG022150. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022150
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022150 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FÉ IV (TM, TMA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — SORENTO II (XM) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 4WD 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 GDI 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDI 4WD 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 200 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDI 4WD 197 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022150 |
| Кросс-номери | 121-21088, 1500716, 1512-4240, 184369, 20-0K-K38, 20K38, 26-2425, 28113-A9200, 28113-A9200, 36KI077, 71-01979-SX, 71-02006-SX, A10372, A1871, A2847, A9429, AFAI324, AP 198/4, AR30027PMJ, B130G0092, BFA2679, BSG 40-135-048, C 30 027, CA12363 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 301 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.42 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 301 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,88 ₴




