
Фільтр повітряний Honda Accord VIII 3.5 V6 07-12, Blue Print ADH22285
494,97 ₴
- В наявності
- Код: ADH22285
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Accord VIII 3.5 V6 07-12, Blue Print ADH22285. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22285
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22285 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CROSSTOUR (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 275 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.5 4WD 282 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22285 |
| Кросс-номери | 17220-R70-A00, 20-04-463, 20463, A28003, A63757, B130G0299, FA-463S, HA-8629, HA-8629, N1324089, PA3757, WG2219989, HA-8629 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.33 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 261 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 204 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,97 ₴




