
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Pajero IV/Toyota Hilux 06-/Land Cruiser Prado/Lexus GX 01-, Blue Print ADT342142
1 312,53 ₴
- В наявності
- Код: ADT342142
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Pajero IV/Toyota Hilux 06-/Land Cruiser Prado/Lexus GX 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT342142 |
| Кросс-номери | 025 240 2417/PD, 025 240 2417/W, 04465-04070, 04465-0K030, 04465-0K090, 04465-0K280, 04465-0K360, 04465-0K370, 04465-0K390, 04465-0K391, 04465-0K400, 04465-0K401, 04465-0K580, 04465-33250, 04465-33290, 04465-35250, 04465-35250, 04465-35290, 04465-35290 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Prado, Camry, Tacoma, Pajero, FJ Cruiser, Hilux, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.240 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 135 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 77 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 312,53 ₴






