
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 04-/Sonata 05-10/Grandeur 05-/Kia Opirus 06-, Blue Print ADG04271
1 599,47 ₴
- В наявності
- Код: ADG04271
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 04-/Sonata 05-10/Grandeur 05-/Kia Opirus 06-, Blue Print ADG04271. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG04271
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG04271 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AZERA (TG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.3 235 л.с. | 2005–н.в. |
| HYUNDAI — EMBERA V (NF) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 VVTi GLS 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 233 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 235 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 250 л.с. | 2008–н.в. |
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| KIA — AMANTI (GH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.8 V6 267 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG04271 |
| Кросс-номери | 002 006-SX, 025 238 9116/W, 025 246 1817/W, 1050964, 1204 12, 1204.12, 170251, 19-3377, 21204.12, 22-0885-0, 223436, 2437501, 2461801, 27HY055, 321705, 33 10 5119, 37525, 5000-4246, 50-H0-010, 50H10, 5502223436, 572616CH, 58101-2EA30, 58101-3FA11 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur, Tucson, Sonata |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.79 кг |
| Ширина [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Довжина [мм] | 132 |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599,47 ₴





