
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.5TD-5.9i 88-05, Blue Print ADA102213
332,64 ₴
- В наявності
- Код: ADA102213
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.5TD-5.9i 88-05, Blue Print ADA102213. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102213
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102213 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE (ZJ) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4x4 (Z) 115 л.с. | 1995–1999 |
| 2.5 TD Laredo 116 л.с. | 1996–1998 |
| 4.0 i 4x4 (ZJ) 180 л.с. | 1991–1999 |
| 4.0 i 4x4 (ZJ) 184 л.с. | 1991–1999 |
| 4.0 Laredo 178 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 4x4 223 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 i 4x4 (ZJ) 211 л.с. | 1992–1999 |
| 5.2 Limited 4x4 185 л.с. | 1996–1998 |
| 5.9 i 4x4 241 л.с. | 1997–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102213 |
| Кросс-номери | 121-10041, 1500504, 1512-1050, 153071760420, 1616248980, 20-09-985, 20985, 2133866, 26-0342, 28150-LF-PCS-MS, 36JE002, 53007386, 53007386AB, 53007386AB64, 53030688, 71-01155-SX, 8A0109, A1375, A140950, A63142, A975, AFAU398, AP 003/7, BFA2258 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.4 кг |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 289 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 245 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,64 ₴




