
Фільтр повітряний Mazda 323 1.3-1.8 94-04, Blue Print ADM52226
199,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM52226
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 323 1.3-1.8 94-04, Blue Print ADM52226. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52226
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52226 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 323 ASTINA V (BA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V 73 л.с. | 1994–1998 |
| 1.5 16V 88 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1994–1998 |
| MAZDA — 323 ASTINA VI (BJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 95 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 98 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 16V 114 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 131 л.с. | 2001–2004 |
| MAZDA — 323 P Mk V (BA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16V 73 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.5 16V 88 л.с. | 1996–н.в. |
| MAZDA — 323 PROTEGE V (BA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1994–1998 |
| MAZDA — 323 PROTEGE VI (BJ) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 95 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 98 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 Protege (BJ10M) 125 л.с. | 1998–2004 |
| 1.9 16V 114 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 131 л.с. | 2001–2004 |
| MAZDA — PREMACY (CP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 100 л.с. | 1999–2005 |
| 1.9 114 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 131 л.с. | 2001–2005 |
| MAZDA — PREMACY Van (CP_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 (CP19) 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 (CP19) 131 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52226 |
| Кросс-номери | 1 457 433 959, 121-11025, 1500391, 1512-2604, 153071762538, 1638021180, 1713660, 1713660, 20-03-397, 20397, 2133552, 2564-LF-PCS-MS, 26-0376, 35-12 321 0003, 36MZ016, 600 067, 8A0101, A10145, A1345, A140094, A32-0400, A457, A457J, A63273, ADM52226S |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.260 кг |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 244 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,90 ₴





