
Фільтр паливний Mitsubishi Outlander III/Citroen C4/Peugeot 4008 1.8 HDI 12-, Blue Print ADC42364
513,55 ₴
- В наявності
- Код: ADC42364
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Mitsubishi Outlander III/Citroen C4/Peugeot 4008 1.8 HDI 12-, Blue Print ADC42364. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42364
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42364 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 140 л.с. | 2010–2012 |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 147 л.с. | 2013–н.в. |
| SUBARU — LEGACY V (BM, BR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — LEGACY V универсал (BM, BR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2014–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (BM, BR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — XV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 147 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D-4D | 2015–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42364 |
| Кросс-номери | 122-12121, 153071762561, 16 089 337 80, 16 089 337 80, 1643627480, 176328, 1770A172, 1770A253, 23390-30340, 23390-36760, 26-1544, 30-05-507, 30507, 37MI016, 42072AJ130, 4979, 4979, 9057Z-KF-PCS-MS, 9F0166, A37-0099, BFF8243, CS768, D21143, DFF0607 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 132 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, ASX, Lancer, Prado, Legacy, Outback, Outlander, XV, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.460 кг |
| Висота [мм] | 132 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 86 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 93 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
| Розмір внутрішньої різі | 3/4" - 16 UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513,55 ₴





