
Фільтр повітряний Daewoo/Chevrolet Lanos 1.3SOHC/1.6DOHC 97-18, Blue Print ADG02218
248,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG02218
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Daewoo/Chevrolet Lanos 1.3SOHC/1.6DOHC 97-18, Blue Print ADG02218. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02218
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02218 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — LANOS (KLAT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| DAEWOO — LANOS седан (KLAT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02218 |
| Кросс-номери | 121-20030, 121-20030G, 1500386, 1512-2104, 153071762520, 1718330, 20-03-385, 20385, 2133243, 2229-LF-PCS-MS, 26-0224, 36DW019, 8A0463, 96182220, 96182220, 96182220D, A10001, A1322, A140007, A51-0036, A63383, A9205, AFAI066, AP 082/1, AR5944PMJ, C 2229 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.3 кг |
| Висота [мм] | 39 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248,85 ₴







