
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Colt 04-13 Smart Forfour 03-08 (250x10) (з покриттям) (повний), Blue Print ADC443103
902,54 ₴
- В наявності
- Код: ADC443103
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Colt 04-13 Smart Forfour 03-08 (250x10) (з покриттям) (повний), Blue Print ADC443103. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC443103
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC443103 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT CZC кабрио (RG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2006–2009 |
| 1.5 Turbo 150 л.с. | 2006–2009 |
| MITSUBISHI — COLT VI (Z3_A, Z2_A) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 75 л.с. | 2004–2012 |
| 1.3 95 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 109 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 CZT 150 л.с. | 2005–2012 |
| 1.5 DI-D 68 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 DI-D 95 л.с. | 2004–2012 |
| SMART — FORFOUR (454) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (454.030) 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.1 (454.033) 64 л.с. | 2005–2006 |
| 1.3 (454.031) 95 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 109 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 122 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 BRABUS (454.034) 177 л.с. | 2005–2006 |
| 1.5 CDI (454.000) 68 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 CDI (454.001) 95 л.с. | 2004–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC443103 |
| Кросс-номери | 015 523 2087, 1031002, 12 92 2834, 17671, 19-1955, 19-1955MAX, 19-1955SPORT, 203036, 22834, 23-0768C, 24011003041-PCS-MS, 24011003041-PCS-MSP, 24011003041-SET-MS, 24011003041-SET-MSP, 26MI027, 313036, 380.2167.20, 454 420 00 72, 46 05A 076 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 38 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 3.390 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 250 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 38 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902,54 ₴





