
Фільтр повітряний Opel Insignia A 2.0T 08-17, Blue Print ADW192217
766,32 ₴
- В наявності
- Код: ADW192217
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Insignia A 2.0T 08-17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADW192217 |
| Кросс-номери | 00835196, 020972655, 020972655, 0835196, 101643, 1512-4279, 20972655, 20972655, 30.D65.00, 42 10 1643, 835196, 835196, LVFA1676, S 3D65 A, WG2223738, WG2226375, S 3D65 A, F 026 400 500 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.35 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 285 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 253 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766,32 ₴





