
Фільтр повітряний VW Golf V/Polo IV 1.4FSI 03-10/Touran 1.6FSI 03-15, Blue Print ADV182266
297,79 ₴
- В наявності
- Код: ADV182266
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Golf V/Polo IV 1.4FSI 03-10/Touran 1.6FSI 03-15, Blue Print ADV182266. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182266
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182266 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF V (1K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2003–2006 |
| VW — POLO (9N_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 FSI 86 л.с. | 2002–2006 |
| VW — TOURAN (1T1, 1T2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182266 |
| Кросс-номери | 03C 129 620, 109 375, 112 129 0034, 1500396, 1512-1020, 26-1342, 3083-LF-PCS-MS, 3C 129 620, 71-01298-SX, 8A0473, AP 149/6, BFA2299, C 3083, DP1110.10.0582, E147314, E422L, EAF3278.10, EAF502, FA-0949JM, FA-0949JM, FA-0949JM, FA680z, FA-8792, HP 2208 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touran, Golf, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.21 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 298 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 155 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,79 ₴







