
Колодки гальмівні (задні) Subaru Forester/Impreza 08-/Legacy 03-14/Outback 03-/Toyota GT 12-, Blue Print ADS74233
1 088,31 ₴
- В наявності
- Код: ADS74233
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Subaru Forester/Impreza 08-/Legacy 03-14/Outback 03-/Toyota GT 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADS74233 |
| Кросс-номери | 0 986 495 119, 025 242 7114/W, 1051002, 1136 01, 1136 12, 1136 22, 1136.01, 1136.12, 1136.22, 1147 001B-SX, 1147 001-SX, 116274, 1170861, 13046033732N-SET-MS, 13046033732N-SET-MSP, 13046135682N-SET-MS, 13046135682N-SET-MSP, 151-2336, 19-1447, 21136.01 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, GT 86, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.7 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 110 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 38 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 088,31 ₴






