Диск гальмівний (передній) VW Caddy III 03- (288x25) PRINT ADV184315. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV184315
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV184315 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Діаметр маточини | 65 мм |
| Виробник | Blue Print |
| Товщина | 25 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV184315 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 110 075, 115 521 1045, 17521, 183 521 1045/PD, 19-1059, 19-1059MAX, 19-1059SPORT, 1K0 615 301 K, 1K0 615 301 K, 1K0 615 301 K, 1K0 615 301 K, 1K0 615 301 T, 1K0 615 301 T, 1K0 615 301 T, 1K0 615 301 T, 2 631 430, 204788, 22902, 23-0734C |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Eos, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Товщина (мм) | 50 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869,35 ₴






