
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.2CRDi/2.7V6 06-12, Blue Print ADG02263
463,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG02263
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.2CRDi/2.7V6 06-12, Blue Print ADG02263. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02263
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02263 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02263 |
| Кросс-номери | 121-07077, 1512-2663, 184367, 20-0H-H14, 20H14, 26-0562, 2735-LF-PCS-MS, 28113-2B000, 36HY076, 37-12 321 0021, 70174, 71-01150-SX, 820 102, 8A0248, A0458, A10159, A1328, A140509, A2310, A52-0406, A63178, AFAI296, AP 122/7, AR1711PMJ, B130G0107, B20523PR |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.480 кг |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,78 ₴




