
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.0 TDI 05-17, Blue Print ADV182260
504,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADV182260
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.0 TDI 05-17, Blue Print ADV182260. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182260
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182260 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A4 Allroad (8KH, B8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8K5, B8) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 (8T3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–2017 |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182260 |
| Кросс-номери | 112 321 0037, 117 144, 1500618, 1512-4292, 1689025480, 18693, 18693, 27.H06.00, 49656, 585804, 8A0772, 8K0 133 843 L, A 8106, A0774, A142186, A1623, A2524, A63742, AK 371/8, AR2265, BFA2544, BSG 90-135-033, C 17 009, CA11762, DFA0214, DP1110.10.0261 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.33 кг |
| Висота [мм] | 138 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504,96 ₴





