
Сайлентблок важеля (задній) Hyundai Tucson 09-15, Blue Print ADBP800348
257,72 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800348
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (задній) Hyundai Tucson 09-15, Blue Print ADBP800348. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800348
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800348 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — CRETA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 4WD 123 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 4WD 149 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (SL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi AWD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 163 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800348 |
| Кросс-номери | 178045, 271879, 33 10 6076, 55118-2Y100, 55118-2Y100, GOJ4205, GOM-4205, RU-4205 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.181 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 41 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,72 ₴



