
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Pajero/Montero 06- (332x28), Blue Print ADC443114
2 588,52 ₴
- В наявності
- Код: ADC443114
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Pajero/Montero 06- (332x28)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC443114 |
| Кросс-номери | 142.1485, 170599, 17963, 19-2391, 19-2391SPORT, 203055, 23-1662C, 24012802151PR-PCS-MS, 24012802151PR-PCS-MSP, 26MI010, 313055, 32-15 521 0027/PD, 4615A038, 5010-1757, 5815203055, 5815313055, 60-05-536C, 6020-9308K-SX, 6020-9308-SX, 602527, 6049435 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 56 мм |
| Діаметр маточини | 140 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| Вага (кг) | 9.310 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 332 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 56 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 588,52 ₴







