
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer 03-/Jeep Compass/Patriot/Dodge Avenger 06-, Blue Print ADA104209
994,79 ₴
- В наявності
- Код: ADA104209
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer 03-/Jeep Compass/Patriot/Dodge Avenger 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA104209 |
| Кросс-номери | 025 240 1416/PD, 025 240 1416/W, 05191271AA, 05191271AA, 05191271AA, 05191271AB, 05191271AB, 05191271AB, 05191271AC, 1050564, 1062 002B-SX, 1062 002-SX, 1083-4105, 1170306, 13046057352N-SET-MS, 13046057352N-SET-MSP, 16774, 19-2109, 22-0737-0, 223027 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.700 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 86 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 40 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994,79 ₴








