
Диск гальмівний (задній) Hyundai Accent IV 10-/Kia Rio III 11- (262x10) (з покриттям), Blue Print ADG043202
1 392,38 ₴
- В наявності
- Код: ADG043202
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Hyundai Accent IV 10-/Kia Rio III 11- (262x10) (з покриттям), Blue Print ADG043202. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043202
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043202 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT IV (RB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — ACCENT IV седан (RB) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 107 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2010–2017 |
| 1.6 CRDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — SOLARIS седан (HC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — SOLARIS седан (HCR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 121 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2017–н.в. |
| HYUNDAI — i20 (GB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2016–н.в. |
| 1.1 CRDi | 2014–н.в. |
| 1.2 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2014–н.в. |
| HYUNDAI — i20 ACTIVE (IB, GB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI 101 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDI 90 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — i20 купе (GB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2016–н.в. |
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi | 2015–н.в. |
| KIA — RIO III (UB) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 CVVT 88 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 LPG 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2011–2017 |
| KIA — RIO III седан (UB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — RIO IV (YB, SC, FB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 84 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 77 78 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — RIO IV седан (SC, FB) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043202 |
| Кросс-номери | 0993-4250, 108420, 142.1737, 1687779780, 18225, 19-3342, 19-3342SPORT, 203539, 23-1376C, 24011003981-PCS-MS, 24011003981-PCS-MSP, 24011003981PR-PCS-MS, 24011003981PR-PCS-MSP, 24011003981PR-SET-MS, 24011003981PR-SET-MSP, 24011003981-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent i25, Accent, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 3.980 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 63 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 44 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392,38 ₴





