
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 14-, Blue Print ADG022152
539,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG022152
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 14-, Blue Print ADG022152. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022152
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022152 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ IV (TM, TMA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 AWD 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 185 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 175 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 4WD 175 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 188 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 271 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 4WD 271 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 CVVT 4WD 250 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022152 |
| Кросс-номери | 1512-4267, 20-0K-K35, 20K35, 26-2540, 28113-A9100, 28113-A9100, A142093, A52-9091, A9428, AFAI417, B130G0091, ELP9634, F238901, FA-K35S, J1320339, KA-1659, KA-1659, LA-493, LFAF699, LFAF699, WG2218994, WH 1003 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.45 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 303 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 215 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539,90 ₴




