
Підшипник маточини (передньої) Jeep Grand Cherokee 2.7-4.7D 98-05 (30x100x58), Blue Print ADA108205
3 650,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA108205
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Jeep Grand Cherokee 2.7-4.7D 98-05 (30x100x58), Blue Print ADA108205. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA108205
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA108205 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2004–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 220 л.с. | 1999–2000 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 258 л.с. | 2001–2005 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA108205 |
| Кросс-номери | 172585, 26430, 29SKV129, 33 10 2795, 41-JE-9664, 43-29240-SX, 52098679AB, 52098679AB S1, 52098679AC, 52098679AC S1, 52098679AD, 52098679AD S1, 654W0456, 750555, 759306, 81-JE-0336, 8530 10162, 8530 10162, 90023, 9327015, 9327015K, BWK1403, CHA208 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.650 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | зі ступицею |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650,89 ₴










