
Фільтр повітряний Mitsubishi Lancer VIII/Outlander II/Peugeot 4007 1.6-2.0 06-, Blue Print ADC42255
423,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC42255
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mitsubishi Lancer VIII/Outlander II/Peugeot 4007 1.6-2.0 06-, Blue Print ADC42255. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42255
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42255 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-CROSSER (EP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER ENTERPRISE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 16V 170 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 EVO 4WD (CZ4A) 295 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CW5W) 170 л.с. | 2006–2012 |
| (CW5W) 170 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 147 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 156 л.с. | 2007–2012 |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4x4 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42255 |
| Кросс-номери | 108933, 1444.RZ, 1444.RZ, 1444.SA, 1444.SA, 1444.WW, 1444.WW, 1500412, 1500A190, 1512-4354, 20-05-531, 20531, 27011-LF-PCS-MS, 32-12 321 0002, 36MI023, 71-01053-SX, A10192, A146891, A3025, A63667, AFAI195, AP 120/3, B2P043PR, BFA2498, C 27 011, DAF2694 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Outlander, 4007, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.509 кг |
| Висота [мм] | 72 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423,85 ₴




