
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 10-/ i30 11-/ Kia Ceed 12-, Blue Print ADG042137
1 316,37 ₴
- В наявності
- Код: ADG042137
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 10-/ i30 11-/ Kia Ceed 12-, Blue Print ADG042137. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG042137
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG042137 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (MD, UD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 150 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 купе (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2016–н.в. |
| KIA — CARENS IV (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.7 CRDi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 MPI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — CEE'D (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CVVT 101 л.с. | 2013–2018 |
| KIA — QUORIS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.8 294 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG042137 |
| Кросс-номери | 000 016B-SX, 025 256 9218, 025 256 9218/PD, 025 257 5717, 05P2195, 1050.0, 1050.0, 1051145, 116261, 1170817, 1171007, 13046056452N-SET-MS, 13046056452N-SET-MSP, 13046135492N-SET-MS, 13046135492N-SET-MSP, 13046135522N-SET-MS, 13046135522N-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Carens, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Quoris, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.680 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 133 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 60 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316,37 ₴










