
Підшипник маточини (передньої) Mitsubishi Pajero 88-/Hyundai Galloper 98-03 (73x45x20) (к-кт), Blue Print ADC48217
1 365,74 ₴
- В наявності
- Код: ADC48217
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Mitsubishi Pajero 88-/Hyundai Galloper 98-03 (73x45x20) (к-кт), Blue Print ADC48217. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC48217
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC48217 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT/RODEO (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4WD (K24T) 70 л.с. | 1987–1993 |
| 2.5 TD 4WD (K34T) 87 л.с. | 1992–1996 |
| MITSUBISHI — COLT/RODEO (K7_T, K6_T) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (K75T) 132 л.с. | 1996–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 99 л.с. | 1996–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 133 л.с. | 2001–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 115 л.с. | 2001–2007 |
| MITSUBISHI — DELICA фургон (P0_W, P1_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4WD 87 л.с. | 1991–2003 |
| MITSUBISHI — L 400 фургон (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2500 TD 4WD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V) 87 л.с. | 1996–2005 |
| MITSUBISHI — MONTERO (L04_G, L14_G) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD (L044G, L049G) 95 л.с. | 1989–1990 |
| 2.5 TD (L044G, L049G) 87 л.с. | 1990–1991 |
| 3.0 V6 (L141G, L146G) 141 л.с. | 1988–1990 |
| MITSUBISHI — MONTERO Вездеход открытый (L04_G) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 TD (L043G, L048G) 84 л.с. | 1982–1986 |
| 2.5 TD (L044G, L049G) 84 л.с. | 1986–1989 |
| 2.5 TD (L044G, L049G) 95 л.с. | 1989–1990 |
| 2.6 (L042G, L047G) 103 л.с. | 1983–1990 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC48217 |
| Кросс-номери | 01.540, 10-1373, 1681946280, 173166, 1915-SET-MS, 1915-SET-MSP, 19-7065, 200229, 220472, 24MI000, 2501-1915, 32-14 650 0003, 33-0771, 33-0976, 409-12020K, 4104205, 4104205, 415005, 44-15005, 545070, 55311, 619-7065, 654W0469, 70-080082, 8530 42104 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, L400, Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.850 кг |
| Конструкція підшипника | конічний роликовий підшивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 73 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365,74 ₴










