
Фільтр паливний Opel Antara 2.2 CDTi/Chevrolet Captiva 2.2VCDI 06-(к-кт 2 шт.), Blue Print ADG02370
1 238,44 ₴
- В наявності
- Код: ADG02370
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Opel Antara 2.2 CDTi/Chevrolet Captiva 2.2VCDI 06-(к-кт 2 шт.), Blue Print ADG02370. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02370
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02370 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CAPTIVA (C100, C140) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 184 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ANTARA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CDTi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 184 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02370 |
| Кросс-номери | 095174479, 095492920, 108321, 48 18 693, 48 20 437, 95174479, 95174479, 95492920, 95492920, WG2219120, WG2228028, WB 353, S 6047 NE |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.090 кг |
| Висота [мм] | 72 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238,44 ₴





