
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Lantra II 95-06 (85.3x46.5), Blue Print ADG04222
942,63 ₴
- В наявності
- Код: ADG04222
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Lantra II 95-06 (85.3x46.5), Blue Print ADG04222. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG04222
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG04222 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AVANTE II (J-2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 12V 88 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 16V 114 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 16V 128 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 139 л.с. | 1996–2000 |
| HYUNDAI — COUPE (RD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 116 л.с. | 1998–2002 |
| 1.6 i 16V 114 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 16V 139 л.с. | 1996–2002 |
| HYUNDAI — ELANTRA II универсал (J-2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 12V 88 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 114 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 16V 128 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 139 л.с. | 1996–2000 |
| HYUNDAI — SONATA III (Y-3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i V6 146 л.с. | 1993–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG04222 |
| Кросс-номери | 025 215 5314/W, 0294 12, 0294.12, 1170212, 13046058742N-SET-MS, 13046058742N-SET-MSP, 13046131702N-SET-MS, 13046131702N-SET-MSP, 151-1134, 170259, 19-1134, 2155301, 22-0362-0, 222222, 2294.12, 27NI048, 305 022B-SX, 363916060956, 36692, 371.0, 371.0 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.670 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 85 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 47 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942,63 ₴






