
Фільтр повітряний Great Wall Deer/Safe/Streed 2.2/2.4 96-, Blue Print ADG022125
445,22 ₴
- В наявності
- Код: ADG022125
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Great Wall Deer/Safe/Streed 2.2/2.4 96-, Blue Print ADG022125.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| GREAT WALL | WINGLE | 2.4 136 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| GREAT WALL | WINGLE | 2.4 4WD 136 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| GREAT WALL | WINGLE | 2.4 LPG 133 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| GREAT WALL | DEER Пикап | 2.2 101 л.с. (1996-2003) | 1996–2003 |
| GREAT WALL | DEER Пикап | 2.2 106 л.с. (2005-2013) | 2005–2013 |
| GREAT WALL | SAFE | 2.2 106 л.с. (2002-2006) | 2002–2006 |
| GREAT WALL | SAFE | 2.2 Привод на все колеса 106 л.с. (2002-2006) | 2002–2006 |
| GREAT WALL | SAFE F1 | 2.2 106 л.с. (2006-2009) | 2006–2009 |
| GREAT WALL | SAFE F1 | 2.2 Привод на все колеса 106 л.с. (2006-2009) | 2006–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022125 |
| Кросс-номери | 1109101-K08, 1109101-K08-A1, 1109104-K00-J, 1109120-A13, 1109120-A13-B1, 121-24010, 20-00-033, 20033, 36GW001, A63703, FA-033S, GA-302, GA-302, GA-307, GA-307, LF-2010, LF-2159, N1320801, PA3703, WG2218965, GA-302 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Safe, Deer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.450 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 273 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 191 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,22 ₴






