
Колодки гальмівні (задні) Toyota Auris/IQ/Urban Cruiser 07-, Blue Print ADT342167
852,55 ₴
- В наявності
- Код: ADT342167
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Auris/IQ/Urban Cruiser 07-, Blue Print ADT342167. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT342167
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT342167 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ASTON MARTIN — CYGNET (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 98 л.с. | 2011–2013 |
| SUBARU — TREZIA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 D 90 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — ALTIS седан (E15_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Dual VVTi 124 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 Dual-VVTi 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 Dual-VVTi 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 VVTi 97 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VVTi 124 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (ZRE171_) 122 л.с. | 2013–2018 |
| 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) 140 л.с. | 2013–2019 |
| TOYOTA — IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 98 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — IST (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 D-4D 4WD 90 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — RACTIS (NLP12_, NCP12_, NSP12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 D4-D 90 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VVT-i 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 VVTi 133 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT342167 |
| Кросс-номери | 002 008B-SX, 002 008-SX, 025 246 1015/W, 025 252 5814/W, 04466-02210, 04466-02260, 04466-02310, 0446612130, 04466-12130, 04466-12130, 04466-12140, 0446612150, 04466-12150, 04466-21020, 04466-52070, 04466-52110, 04466-52120, 04466-52130, 04466-52140 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Aston Martin, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Trezia, Baleno, Yaris, Cygnet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.75 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 99 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 43 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852,55 ₴






