
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.0/2.5i 95-, Blue Print ADK82219
268,57 ₴
- В наявності
- Код: ADK82219
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.0/2.5i 95-, Blue Print ADK82219. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82219
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82219 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO (ET, TA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D Привод на все колеса (ET) 68 л.с. | 1995–1998 |
| 1.9 D Привод на все колеса (ET) 75 л.с. | 1996–1998 |
| 16V (ET, TA51, SV420) 132 л.с. | 1996–1998 |
| 2.0 TD Intercooler Привод на все колеса (ET) 87 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 TD Привод на все колеса (ET) 71 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 V6 24V Привод на все колеса (ET) 136 л.с. | 1994–1998 |
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2005–н.в. |
| SUZUKI — ESCUDO Вездеход открытый (ET, TA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (ET) 68 л.с. | 1995–1998 |
| 1.9 D (ET) 75 л.с. | 1996–1999 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1996–1999 |
| SUZUKI — GRAND ESCUDO I (FT, GT) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (TA52, TL52) 128 л.с. | 1998–2003 |
| (TX92) 184 л.с. | 2003–2003 |
| 1.6 94 л.с. | 1998–2003 |
| 1.6 4x4 97 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 4x4 (SQ 420) 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 HDI 110 109 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 HDI 110 16V 109 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 TD 87 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 V6 24V 158 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 V6 24V (FT) 144 л.с. | 1998–2003 |
| 2.7 4x4 173 л.с. | 2001–2003 |
| SUZUKI — GRAND VITARA I кабрио (GT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 4x4 | 1998–2003 |
| 2.0 4x4 | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82219 |
| Кросс-номери | 1 457 433 956, 121-16054, 13780-65D10, 13780-77E00, 1500284, 152071758636, 184420, 20-08-897, 20897, 2133608, 2337-LF-PCS-MS, 26-0706, 26-2479, 33-12 321 0001, 36SZ010, 585086, 8A0274, 95622340, A1102, A140267, A2010, A60710, A956, AFAI040, AP 173/1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.31 кг |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 229 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,57 ₴





