
Втулка стабілізатора (переднього) Jeep Compass/ Patriot II 2.0-2.2CRD/2.4 06- (d=23mm), Blue Print ADA108016
267,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA108016
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Jeep Compass/ Patriot II 2.0-2.2CRD/2.4 06- (d=23mm), Blue Print ADA108016. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA108016
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA108016 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — CALIBER (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 172 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 AWD 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 SRT4 AWD 303 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Turbo 295 л.с. | 2007–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA108016 |
| Кросс-номери | 05105103AC, 19 94 9246, 49246, 50645, 5105103AC, 5105103AC, 65-15828, 72-3928, 75-03582, CH-SB-16527, D300541, WG2028284, WG2257784, ZGS-CH-011 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 49 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Compass, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.068 кг |
| Довжина [мм] | 49 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 51 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 54 |
| Ширина [мм] | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,22 ₴




