
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 2.8 D4d 09-, Blue Print ADT322128
559,72 ₴
- В наявності
- Код: ADT322128
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 2.8 D4d 09-, Blue Print ADT322128. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322128
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322128 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D-4D | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT322128 |
| Кросс-номери | 121-17151, 1500674, 1512-4261, 17801-11130, 183878, 20-02-2014, 202014, 30.A91.00, 36TO072, 71-01989-SX, A146947, A1532, A2716, A3058, AFAI358, AP 144/7, C 27 069, CA12459, E1854L, EAF996, ELP9571, F 026 400 740, FA-2014S, J1322124, LA-489, LF-1104 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.47 кг |
| Висота [мм] | 66 |
| Довжина [мм] | 271 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,72 ₴





