
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0 TDI/4.2 D 95-03 (бочка), Blue Print ADT32251
637,91 ₴
- В наявності
- Код: ADT32251
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0 TDI/4.2 D 95-03 (бочка), Blue Print ADT32251. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32251
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32251 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Turbo-D 125 л.с. | 1995–2002 |
| TOYOTA — DYNA c бортовой платформой/ходовая часть (KD_, LY_, TRY2_, K (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D4d 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 D4d 144 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 D4d 136 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (_J8_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (FJ80_) 156 л.с. | 1990–1992 |
| 4.2 D (HZJ80_) 135 л.с. | 1990–1997 |
| 4.2 TD (HDJ80) 167 л.с. | 1990–1997 |
| 4.2 TD (HDJ80) 160 л.с. | 1992–1997 |
| 4.2 TD 24V (HDJ80_) 170 л.с. | 1995–1997 |
| TOYOTA — LAND CRUISER - BUNDERA (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 TD (HZJ7__V) 131 л.с. | 1990–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 90 (_J9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D-4D (KDJ90, KDJ95, KDJ 125) 163 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_) 125 л.с. | 1996–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32251 |
| Кросс-номери | 1 987 429 157, 121-17051, 1512-4357, 1667451080, 1667451280, 17801-30030, 17801-67030, 178016703083, 17801-67030-8T, 17801-67060, 20-02-292, 20292, 2133716, 26-0919, 30-12 321 0012, 36TO006, 8A0262, A117, A147, A190, A329, A63322, ADT32251S, AFAM483 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Висота | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 220 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, 4Runner, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Висота [мм] | 145 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637,91 ₴





