
Фільтр повітряний Mazda 626 V 91-07, Blue Print ADM52222
215,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM52222
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 626 V 91-07, Blue Print ADM52222. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52222
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52222 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 626 IV (GE) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 106 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 i 105 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 4WD 116 л.с. | 1992–1997 |
| MAZDA — 626 IV Hatchback (GE) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 105 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1991–1997 |
| 2.0 i 4WD 116 л.с. | 1992–1997 |
| 2.5 24V 165 л.с. | 1992–1997 |
| MAZDA — 626 Mk V (GF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 100 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 115 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 136 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — 626 Mk V Наклонная задняя часть (GF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1997–1999 |
| 1.8 100 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 115 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 H.P. 136 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — 626 Mk V универсал (GW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 100 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 116 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 H.P. 136 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — MX-5 II (NB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 110 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 16V 140 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 16V 139 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 16V 146 л.с. | 2000–2005 |
| MAZDA — MX-6 (GE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 115 л.с. | 1992–1997 |
| 2.5 i 24V 163 л.с. | 1994–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52222 |
| Кросс-номери | 1 457 433 072, 11015, 121-11055, 1500390, 1512-2602, 16025, 16025, 20-03-327, 20327, 2133584, 26-0333, 2666-LF-PCS-MS, 36MZ019, 585202, 600 070, 8A0111, A140095, A302, A452, A455, A60628, A628, AFAI204, AP 113, AR628PMJ, BFA2192, C 2666, CA5445 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-5, MX-6, 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.280 кг |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 259 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,50 ₴





