
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0 sd 06-13/ X6 (E71) 35 d 08-14, Blue Print ADB112202
770,86 ₴
- В наявності
- Код: ADB112202
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0 sd 06-13/ X6 (E71) 35 d 08-14, Blue Print ADB112202. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADB112202
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADB112202 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112202 |
| Кросс-номери | 108741, 13 71 7 798 342, 1500410, 1512-4135, 1712740, 26-0980, 33001-LF-PCS-MS, 502 214, 71-01174-SX, 8A0444, A0305, A141656, A1496, A2427, A63524, AFAU227, AP 029/1, AR33001PMS, B2B034PR, BFA2489, C 33 001, CA11013, DAF2641, DP1110.10.0341, EAF3311.10 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.419 кг |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 322 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 255 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770,86 ₴




