
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Mazda 6 02-07, Blue Print ADBP800105
477,02 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Mazda 6 02-07, Blue Print ADBP800105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800105 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 147 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 155 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 D 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 170 л.с. | 2007–н.в. |
| MAZDA — 6 Sport (GH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 147 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 155 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 MZR 170 л.с. | 2007–н.в. |
| MAZDA — 6 combi-coupe (GH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 MZR 147 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 MZR 155 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MRZ-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800105 |
| Кросс-номери | 172822, 37-15408, 57-18653, GM-6802, GS1D-28-450A, GS1D-28-C10A, GS1D-28-C10A SK1, GS1D-28-C10B, GS1D-28-C10B SK1, J53011AYMT, WG2245702 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.200 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477,02 ₴





