
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara II 05-, Blue Print ADK82240
467,73 ₴
- В наявності
- Код: ADK82240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara II 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82240 |
| Кросс-номери | 121-16056, 13780-78K00, 1512-4127, 1717002, 184355, 20-08-831, 20831, 2133852, 24567-LF-PCS-MS, 26-1324, 30.A96.00, 36-12 321 0017, 36SZ049, 71-01902-SX, 8A0501, A10275, A141499, A1824, A2599, A63529, A995J, AFAI122, AP 173/3, AR24567PMJ, B130G0098 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.313 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 216 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467,73 ₴




