
Фільтр паливний Chrysler Sebring/ Dodge Journey/ Calibre/ Jeep Compass/ Patriot 2.0 TD/ CRD 06-, Blue Print ADA102313
654,09 ₴
- В наявності
- Код: ADA102313
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Chrysler Sebring/ Dodge Journey/ Calibre/ Jeep Compass/ Patriot 2.0 TD/ CRD 06-, Blue Print ADA102313. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102313
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102313 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| CHRYSLER — CIRRUS кабрио (JS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| DODGE — AVENGER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| DODGE — CALIBER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| DODGE — JC (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 136 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102313 |
| Кросс-номери | 05085581AD, 05085581AD, 05085581AD, 05166780AA, 05166780AA, 05166780AA, 122-10070, 1520201, 1682952180, 26-1103, 30-00-001, 30001, 37JE009, 4864, 4864, 5085581AD, 5085581AD, 5085581AD, 5166780AA, 5166780AA, 5166780AA, 722/1-KF-PCS-MS, 9F0154, A120401 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 176 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Caliber, Avenger, Journey, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 10 |
| Вага (кг) | 0.366 кг |
| Висота [мм] | 176 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 81 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654,09 ₴





