
Фільтр паливний Renault Master/Opel Movano 1.9dTi/2.5D/2.8dTi 98-, Blue Print ADZ92309
219,62 ₴
- В наявності
- Код: ADZ92309
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Master/Opel Movano 1.9dTi/2.5D/2.8dTi 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADZ92309 |
| Кросс-номери | 009161303, 009161303, 09161303, 09161303, 093185381, 093185381, 1 457 431 705, 101682, 122-12067, 122-13083, 122-16057, 1520024, 152071760862, 1531-0117, 15415-67JA0, 15415-67JA1, 15415-67JG0, 16400-00QAU, 16400-00QAW, 16403-00QAA, 16403-00QAB |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 92 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Space Star, Espace, Laguna, Primera, Carisma, Trafic, Master, Grand Vitara, Megane, V40, S40, XM, Movano, Safrane, Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.140 кг |
| Внутрішній діаметр ущільнювального кільця | 77 |
| Висота [мм] | 92 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Зовнішній діаметр ущільнювального кільця | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,62 ₴






