
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-07/Matrix 02-04/Celica 99-05, Blue Print ADT342112
996,05 ₴
- В наявності
- Код: ADT342112
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-07/Matrix 02-04/Celica 99-05, Blue Print ADT342112. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT342112
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT342112 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2007 |
| TOYOTA — CELICA (ZZT23_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V TS (ZZT231_) 192 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 16V VT-i (ZZT230_) 143 л.с. | 1999–2005 |
| TOYOTA — COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 VVTL-i TS 192 л.с. | 2002–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 224 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 218 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 D-4D 110 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Liftback (_E11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2000–2002 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 VVT-i 135 л.с. | 2002–2004 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT342112 |
| Кросс-номери | 025 235 2617, 04465-13030, 04465-13060, 04465-1A010, 04465-20500, 04465-20540, 04465-20570, 04465-21030, 04465-2B010, 04465-2B030, 04465-2B040, 04465-30280, 04465-30300, 04465-30330, 04465-32191, 04465-32220, 04465-YZZDF, 0742 00, 0742.00, 1170823 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.410 кг |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Довжина [мм] | 118 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 59 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,05 ₴






