
Фільтр повітряний BMW 1(E81/87)/3 (E46/E91)/5 (E39/E60)/X3 (E83) 2.0d 01- (M47), Blue Print ADJ132223
669,06 ₴
- В наявності
- Код: ADJ132223
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 1(E81/87)/3 (E46/E91)/5 (E39/E60)/X3 (E83) 2.0d 01- (M47), Blue Print ADJ132223. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADJ132223
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADJ132223 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E87) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 d 122 л.с. | 2003–2012 |
| 120 d 163 л.с. | 2003–2012 |
| BMW — 3 (E46) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 (E90) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| BMW — 3 Compact (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 td 115 л.с. | 2003–2005 |
| 320 td 150 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E91) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — 5 (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 (E60) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| BMW — 5 Touring (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 Touring (E61) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Td4 4x4 112 л.с. | 2000–2006 |
| ROVER — 75 (RJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDT 115 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
| ROVER — 75 Tourer (RJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDT 115 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADJ132223 |
| Кросс-номери | 08.14.039, 121-14071, 13 71 2 246 997, 1500053, 15105/1-LF-PCS-MS, 1512-3010, 152071758453, 16471, 16471, 20-0L-L05, 20L05, 2133029, 26-0002, 27024, 36RV005, 500 227, 50013913, 71-01147-SX, 8A0010, A 817, A10116, A140706, A60295, AK 362, AR02.101 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, Freelander, 3, 75 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.382 кг |
| Висота [мм] | 88 |
| Довжина [мм] | 377 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,06 ₴






