
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 08- (258x23), Blue Print ADF124309
1 518,44 ₴
- В наявності
- Код: ADF124309
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 08- (258x23), Blue Print ADF124309. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF124309
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF124309 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA VI (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 80 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 Sport 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.25 60 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.25 82 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 97 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 97 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 85 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 ST 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 ST 197 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Ti 134 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FIESTA VII (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 140 л.с. | 2017–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 82 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — KA+ (UK, FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 Ti-VCT 85 л.с. | 2016–н.в. |
| FORD — KA+ III седан (TK, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (TK) 85 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF124309 |
| Кросс-номери | 1 523 795, 1 535 924, 1 546 835, 1 679 853, 1 892 667, 1 892 668, 142.1475, 17946, 19-1288, 19-1288MAX, 19-1288SPORT, 2 017 682, 202580, 23-0975C, 24012301131-PCS-MS, 24012301131-PCS-MSP, 24012301131PR-PCS-MS, 24012301131PR-PCS-MSP, 24012301131-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 5.76 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 44 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 23 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518,44 ₴







