
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 05-, Blue Print ADK82235
283,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADK82235
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 05-, Blue Print ADK82235. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82235
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82235 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 DDiS 129 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82235 |
| Кросс-номери | 121-16055, 13780-65J00, 13780-65J00-000, 1500588, 1512-2649, 153071762518, 1616248780, 1717130, 18361, 18361, 184371, 20-08-824, 20824, 2133760, 2330-LF-PCS-MS, 26-0713, 33-12 321 0012, 36SZ011, 71-01084-SX, 8A0236, A10170, A1245, A141491, A2208, A63297 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.29 кг |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 230 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,54 ₴





