
Фільтр повітряний Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, Blue Print ADG02299
404,43 ₴
- В наявності
- Код: ADG02299
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, Blue Print ADG02299. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02299
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02299 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — BEAT (M300) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.0 LPG 68 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 82 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 LPG 82 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02299 |
| Кросс-номери | 0396-4190, 121-20062, 121-20062G, 153071762511, 1613722680, 18431, 18431, 184320, 20-0W-W13, 20W13, 2133754, 26-1264, 36013-LF-PCS-MS, 36CV036, 42390126, 71-01557-SX, 8A0295, 96827723, A10244, A1405, A141723, A2350, A52013, A63541, A-89080, AFAI197 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Ширина [мм] | 157 |
| Довжина [мм] | 360 |
| Висота [мм] | 33 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404,43 ₴



