
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-08/Prius 00-04/Yaris 99-05, Blue Print ADT342105
954,04 ₴
- В наявності
- Код: ADT342105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-08/Prius 00-04/Yaris 99-05, Blue Print ADT342105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT342105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT342105 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| TOYOTA — CELICA (ZZT23_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V VT-i (ZZT230_) 143 л.с. | 1999–2005 |
| TOYOTA — COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2006 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2006 |
| TOYOTA — COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 VVT-i 135 л.с. | 2002–2004 |
| TOYOTA — ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 68 л.с. | 1999–2005 |
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2005 |
| 1.3 87 л.с. | 2002–2005 |
| 1.3 16V 86 л.с. | 1999–2005 |
| 1.4 D-4D 75 л.с. | 2001–2005 |
| 1.5 TS 105 л.с. | 2003–2005 |
| 1.5 VVT-i TS 106 л.с. | 2001–2005 |
| 1.5 VVT-i TS 150 л.с. | 2003–2005 |
| TOYOTA — ECHO VERSO (_NLP2_, _NCP2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (NCP22) 84 л.с. | 1999–2005 |
| 1.3 (NCP22) 86 л.с. | 1999–2005 |
| 1.5 (NCP21) 106 л.с. | 2000–2005 |
| 1.5 (NCP21) 105 л.с. | 2003–2005 |
| TOYOTA — MR 2 III (ZZW3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V VT-i (ZZW30) 140 л.с. | 1999–2007 |
| TOYOTA — PRIUS Наклонная задняя часть (NHW20_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 78 л.с. | 2003–2009 |
| TOYOTA — PRIUS седан (NHW11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Hybrid (NHW11) 116 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT342105 |
| Кросс-номери | 025 235 1017, 025 235 1017/PD, 04465-0D020, 04465-0D030, 04465-0W050, 04465-0W080, 04465-12580, 04465-12581, 04465-12590, 04465-12591, 04465-12592, 04465-13020, 04465-13050, 04465-17100, 04465-17101, 04465-17140, 04465-20480, 04465-32210, 04465-32230 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, MR2, Prius, Yaris, Yaris Verso, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.140 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 116 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 51 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954,04 ₴






