
Втулка стабілізатора (заднього) Hyundai ix35/Tucson 09-15, Blue Print ADBP800188
233,24 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800188
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Hyundai ix35/Tucson 09-15, Blue Print ADBP800188. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800188
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800188 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (SL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi AWD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 163 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800188 |
| Кросс-номери | 174083, 2306413, 33 10 5969, 540318, 55513-2Y001, 55513-2Y001, J4270512, WG2246024, 555132Y001, 517322 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 44 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.056 кг |
| Довжина [мм] | 44 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 41 |
| Ширина [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,24 ₴





