
Фільтр повітряний Ford Fiesta 01-08/Mazda 2 1.2-1.6 03-07Mini Cooper 1.6 01-08, Blue Print ADM52247
233,88 ₴
- В наявності
- Код: ADM52247
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Fiesta 01-08/Mazda 2 1.2-1.6 03-07Mini Cooper 1.6 01-08, Blue Print ADM52247. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52247
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52247 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| FORD — FIESTA Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 60 л.с. | 2002–2005 |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 LPG 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
| MINI — MINI (R50, R53) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–2006 |
| Cooper 116 л.с. | 2001–2006 |
| One 90 л.с. | 2001–2006 |
| MINI — MINI кабрио (R52) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 116 л.с. | 2004–2007 |
| One 90 л.с. | 2004–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52247 |
| Кросс-номери | 08.14.036, 1 140 778, 1 457 433 306, 1 457 433 593, 1 729 854, 121-11081, 13 72 1 477 840, 1500020, 152071758669, 1689024480, 20-03-350, 20350, 2132971, 2237-LF-PCS-MS, 2244-LF-PCS-MS, 27291, 2S619601C1A, 2S619601CA, 302 124, 36MZ005, 50014021 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.170 кг |
| Висота [мм] | 32 |
| Довжина [мм] | 216 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,88 ₴





